Marta gıda kuruluşundan günümüze kadar olan zaman diliminde insan gücüne ve emeğine saygı çerçevesini benimsemiş bir kuruluştur.

Türkiye temsilciliğini, bayiliğini yaptığı ürünlerin yanı sıra kendi üretimini yaptığı markaları ile zengin ürün çeşitliliğini sağlamaktadır.

Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, satış ve satış sonrası hizmetlerini en yüksek kalitede sunmayı benimsemiş kurumsal yapıya sahiptir.

Marta Gıda sürekli güncellenen ürün kataloğu ve aylık yayınlanan kampanya insert çalışmaları ile müşterilerine cazip satın alma imkanları sunmaktadır.

MİSYONUMUZ
Marta gıda Kuruluşundan günümüze kadar olan zaman diliminde insan gücüne ve emeğine saygı çerçevesini benimsemiş bir kuruluştur.
Türkiye Temsilciğini, Bayiliğini yaptığı ürünlerin yanı sıra kendi üretimini yaptığı markaları ile zengin ürün çeşitliliğini sağlamaktadır. Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, Satış ve Satış sonrası hizmetlerini en yüksek kalitede sunmayı benimsemiş kurumsal yapıya sahiptir.

Marta gıda sürekli güncellenen ürün kataloğu ve aylık yayınlanan kampanyaları insert çalışmaları ile müşterilerine cazip satın alma imkanları sunmaktadır.

VİZYONUMUZ
Gıda sektöründe, dünyaca ünlü markaların dağıtım şirketi olmak,  Hizmet ve ürün kalitesi ile tüketicinin birinci tercihi olarak süreklilik
sağlamak, Faaliyette bulunduğumuz sektörde; Bireye ve topluma saygılı olmak, hukuki ve ahlaki ilkelere bağlı bağlı kalarak; sağlık, emniyet ve çevreye
duyarlı bir şekilde, Marta gıda Müşterileri ve tedarikçilerinin beklentilerini en üst seviyede karşılamak Köklü geçmişimizin ve bununla beraber miras edindiğimiz güvenirlilik,
Sadakat, devamlılık ve saygınlığı bir Türkiye markası olarak sürdürmek